Šatní skříň MORIS 4D

Šatní skříň MORIS 4D nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorná skříň je ideální pro uložení vašich věcí do... více informací »
Šatní skříň MORIS 4D
7 440 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň MORIS 4D nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorná skříň je ideální pro uložení vašich věcí do...

Šatní skříň MORIS 4D nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorná skříň je ideální pro uložení vašich věcí do polic za spodní dvířka, horní dvířka skrývají šatní tyč. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce MORIS bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovými nožkami. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento unikátní produkt lze zakoupit právě tady u nás v rubrice šatní skříně! Nyní můžete najít skvělé produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze!

Tento výjimečný kus Šatní skříň MORIS 4D od známé značky FORLIVING s.r.o. získáte tady nyní za akční cenu. Akční ceny již od 7 440 Kč.