NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. stoly a stolky
  4. konferenční stolky
  5. Set odkládacích stolků TORONTO černý/bílý

Set odkládacích stolků TORONTO černý/bílý

Oblíbený a kvalitní výrobek Set odkládacích stolků TORONTO černý/bílý od skvělé a známé značky Idžczak Meble snadno seženete právě nyní za super peníze. Akční cena od 4 945 Kč.
Set odkládacích stolků TORONTO

Chcete své domácnosti nabídnout nový a neotřelý design, který zaujme na první pohled nejen vás, ale také vaše návštěvy? Chcete se doma cítit pohodlně a spokojeně. V takových případech umí pomoci set odkládacích stolků Toronto, který v sobě snoubí nadčasovost a loftový nádech s praktickou stránkou, kdy stolky můžete den co den využívat. Je přesně tím setem, který padne každému stylu, který si v obývacím pokoji, pracovně, studentském pokoji a dalších místnostech, zařídíte.

Set odkládacích stolků dbá na kvalitní materiály výroby. Nohy jsou vyrobeny z pevné oceli, která je ošetřena práškovým nástřikem. Na odolných nohou najdete neméně pevné kulaté desky, které jsou vyrobeny z laminované MDF desky. Dohromady získáváte kvalitní kousek nábytku, který přinese do domácností nadčasovost. Malý a velký stolek můžete využít společně jako jeden set nebo je rozdělit na dva kousky či je k sobě doladit přesně podle vaší fantazie. Menší z nich jednoduše zasunutím schováte pod větší.

Specifikace produktu:

V setu najdete 2 stolky
Nohy z oceli ošetřené práškovým nástřikem
Loftový vzhled

Rozměry:

Větší stolek

Šířka: 70 cm
Výška: 70 cm
Hloubka: 46 cm

Menší stolek

Šířka: 50 cm
Výška: 50 cm
Hloubka: 42 cm

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Kov, Povrchová úprava: Mat, Sada stolků: Ano, Tvar: Kulaté, Úložný prostor: S úložným prostorem, Hloubka: 50 cm, 70 cm, Šířka: 50 cm, 70 cm, Výška: 42 cm, 46 cm