Skleněná lucerna s LED svíčkou Chic, 15,5 x 15,5 x 30 cm

Lucerna v moderním stylu se stane praktickou dekorací nejen na zahradě nebo terase. Při večerním posezení budete moci zůstat... více informací »
Skleněná lucerna s LED svíčkou Chic
Značka: Biano
469 Kč
Ověřit dostupnost
Lucerna v moderním stylu se stane praktickou dekorací nejen na zahradě nebo terase. Při večerním posezení budete moci zůstat...

Lucerna v moderním stylu se stane praktickou dekorací nejen na zahradě nebo terase. Při večerním posezení budete moci zůstat venku déle a nebudete muset řešit nedostatek světla. Uvnitř lucerny je LED svíčka, která vytváří teplé a příjemné světlo. Díky časovači si můžete nastavit dobu svícení na 5/19 hodin. Barva – teplá bílá.Vyrobeno ze skla, kovu a speciálního, extrémně odolného plastu.


Kvalitní kus Skleněná lucerna s LED svíčkou Chic, jde pořídit bezprostředně tady na webu ve známé kategorii dekorativní osvětlení! Připravili jsme pro vás akční produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento diskontní výrobek Skleněná lucerna s LED svíčkou Chic, 15,5 x 15,5 x 30 cm od spolehlivého výrobce Biano jde nakoupit u nás za výborné peníze! Výhodně za cenu 469 Kč.