NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. židle
  4. taburety
  5. Taburet Begon kostkovaný černobílý

Taburet Begon kostkovaný černobílý

Tento levný produkt Taburet Begon kostkovaný černobílý od předního výrobce Hanah Home jednoduše můžete najít na našich stránkách za super peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 1 605 Kč.
Taburet Begon kostkovaný

Vybavujete obývací pokoj a nedisponujete dostatkem prostoru k umístění křesla? Přinášíme skvělou a funkční alternativu – taburet Begon! Jedná se o efektivní řešení vaší potíže, taburet je velice skladný! Když jej nevyužíváte, můžete jej ukrýt za dveře, nebo si z něj udělat odkládací plochu. Zároveň ho snadno přenesete do jiné místnosti. Taburet Begon vyniká i svým vkusným designem, který polichotí jakémukoliv stylu aranžmá. Není však pouze vzhledný, nabízí nejvyšší možný komfort díky 32 DNS výplni se schopností se adaptovat na tvar vašeho těla. Je polstrován pohodlnou tkaninou, jež váš odpočinek ještě více zpříjemní. Spojíte tím krásné s užitečným!

Specifikace produktu:

Pohodlné posezení
Skladné provedení
Do jakéhokoliv aranžmá

Materiál: Tkanina, Materiál nohou: Dřevo, Materiál rámu: MDF, Bukové dřevo, Materiál sedáku: Tkanina, Materiál tkaniny: 50% bavlna, 50% Polyester, Pěna: 32 DNS, Typ: Oválné, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Vzor: Se vzorem, Hloubka: 40 cm, Šířka: 40 cm