NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. skříně a skříňky
  4. šatní skříně
  5. Textilní šatní skříň BONNIE šedá

Textilní šatní skříň BONNIE šedá

Nový produkt Textilní šatní skříň BONNIE šedá od společnosti s úžasnou pověstí Songmics jde nakoupit právě teď v naší nabídce za výborné peníze. Momentálně v akci za 785 Kč.
Textilní šatní skříň BONNIE

Textilní šatní skříň Bonnie, v šedém provedení, představuje praktické řešení pro ukládání oblečení a organizaci vaší místnosti. S jednou šatní tyčí a policemi nabízí dostatek úložného prostoru pro váš šatník.

Skříň se snadno začlení do různých interiérů díky její neutrální barvě. Stylový vzhled přidává do místnosti elegantní a vkusný prvek. Skříň disponuje jednou šatní tyčí, která poskytuje dostatek místa pro pověšení košil, sukní, nebo kabátů a policemi, které slouží jako úložný prostor pro složené oblečení.

Materiál textilní šatní skříně je odolný a lehký, což usnadňuje přenášení a umístění skříně podle potřeby. Navíc tkanina chrání váš oděv před prachem a umožňuje dobrý průtok vzduchu.

Skříň Bonnie je skvělým řešením obzvlášť pro ty, kteří hledají jednoduchý a stylový způsob, jak v jednoduchosti organizovat své oblečení na každém místě.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Kombinace kovu a látky
Šedé provedení
S šatní tyčí a policemi

Materiál: Tkanina, Kov, Plast, Maximální statická nosnost na polici: 5 kg, Maximální statická nosnost na šatní tyč: 15 kg, Délka: 88 cm, Hloubka: 45 cm, Výška: 168 cm