trojmístná pohovka Wriar,

Dopřejte si báječného odpočinku a pohodlí nejen po práci. Rozkládací křeslo a pohovky z kolekce Wriar jsou k lenošení jako stvořené. Trojmístná... více informací »
trojmístná pohovka Wriar
10 780 Kč
Ověřit dostupnost
Dopřejte si báječného odpočinku a pohodlí nejen po práci. Rozkládací křeslo a pohovky z kolekce Wriar jsou k lenošení jako stvořené. Trojmístná...

Dopřejte si báječného odpočinku a pohodlí nejen po práci. Rozkládací křeslo a pohovky z kolekce Wriar jsou k lenošení jako stvořené. Trojmístná pohovka je celočalouněná modrou látkou s dekorativním prošitím na opěráku i sedáku. Pro ještě větší relaxaci lze sedačku snadno rozložit čímž docílíte lůžka vhodného i pro občasné přespání. Doporučujeme kombinovat s křeslem a dvoumístnou pohovkou ze stejného designu (viz. související produkty níže). Pohovka prošla testem Martindale na oděruodolnost textilie (vydrží až 90 000 oděrek). Dodáváme v demontu včetně 2 dekorativních polštářků. Provedení: možnost rozkladu látka Riviera 81 pařížská modrá výplň: pružina Faliste + PUR pěna Trojsed můžete objednat také v dalších provedeních látky Riviera – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 8-10 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva modrá

Oblíbený a akční kus trojmístná pohovka Wriar, od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte na našich stránkách téměř zdarma. Cena již od 10 780 Kč.