Valdinox Aurum Rendlík s nepřilnavým povrchem, 16 cm

Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí ve kterém jídlo připravujeme. Při správném... více informací »
Valdinox Aurum Rendlík s nepřilnavým povrchem
Značka: Biano
359 Kč
Ověřit dostupnost
Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí ve kterém jídlo připravujeme. Při správném...

Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí ve kterém jídlo připravujeme. Při správném výběru vytvoří nejen ideální podmínky pro připravovaná jídla, ale bude vám sloužit i dlouho. Nádobí Valdinox Aurum je věnováno všem kuchařským nadšencům, kteří se v kuchyni snaží stát skutečnými mistry.Aurum je řada zahrnutá do polské značky moderního nádobí Valdinox a je zaměřena na lidi, kteří vaření nepovažují za běžnou rutinu, ale za skutečné kulinářské dobrodružství. Spolehlivé zpracování, moderní design a dokonalá výrobní technologie je činí téměř dokonalými.Nápadný vnitřní povlak, inspirovaný kamenem, je nepřilnavý povlak, který účinně zabraňuje ulpívání a připalování potravin. Nádobí Valdinox Aurum je vyrobeno kovanou technologií, díky níž je extrémně odolné. Velká a pevná rukojeť usnadňuje bezpečné vaření a přenášení hotových pokrmů. Doporučujeme používat dřevěné nebo nylonové kuchyňské doplňky, aby nedošlo k poškození nepřilnavého povlaku.

Tento unikátní výrobek Valdinox Aurum Rendlík s můžete koupit bezprostředně tady na našem webu v populární kategorii hrnce! Prozkoumejte ještě další kusy ve zmíněné kategorii snadno online!

Tento akční a ve slevě výrobek Valdinox Aurum Rendlík s nepřilnavým povrchem, 16 cm od společnosti se zárukou kvality Biano je k dostání v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Nabídky již od 359 Kč.