Věšák R19

Kovový věšák R19 zaujme svým praktickým zpracováním a líbivým designem. Nabízí háčky pro zavěšení bund, kabátů, šátků, čepic i... více informací »
Věšák R19
Kovový věšák R19 zaujme svým praktickým zpracováním a líbivým designem. Nabízí háčky pro zavěšení bund, kabátů, šátků, čepic i...

Kovový věšák R19 zaujme svým praktickým zpracováním a líbivým designem. Nabízí háčky pro zavěšení bund, kabátů, šátků, čepic i klobouků. Nožky jsou postaveny tak, aby zajistily stabilitu proti možnému převrácení. Konce všech háčků i nožek jsou zaopatřeny plastovými koncovkami, aby se zabránilo případnému poškrábání podlah nebo poškození oděvů. Věšák doporučujeme do předsíně, pracovny nebo například do kosmetických či kadeřnických salonů. Industriální styl je nevšední styl bydlení a doporučujeme jej do větších prostor. Ideální je místnost s dostatkem oken a s vysokými stropy. Zařiďte si svůj domov nábytkem z kolekce Industrial. Ať už potřebujete konferenční či TV stolek v obývacím pokoji, psací stůl, komody a regály v pracovně či kanceláři.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 182Tento akční a ve slevě produkt Věšák R19 můžete koupit právě teď tady na našem webu zařazený v sekci němý sluha! Najděte si parádní zboží z této kategorie za skvělou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Věšák R19 od top výrobce FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách opravdu výhodně. Ceny již od 679 Kč.