NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. skříně a skříňky
  4. vitríny
  5. Vitrína DENVER 120 cm bílý/dub hickory

Vitrína DENVER 120 cm bílý/dub hickory

Tento nejprodávanější produkt Vitrína DENVER 120 cm bílý/dub hickory od známé kvalitní značky Kocot kids snadno seženete na našich stránkách ve slevě! Produkt koupíte teď u nás za 3 795 Kč.
Vitrína DENVER 120 cm

Hledáte do své domácnosti správný kousek nábytku, který pomůže pozvednout vzhled na úplně novou úroveň? Nábytek umí dodávat celému domovu příjemnou atmosféru, která jde cítit napříč celým interiérem. Mimo moderní vzhled je důležitá také praktická stránka. A k té vám pomůže vitrína Denver, která s sebou nese tolik úložného prostoru, kolik umí. Jemné linie a elegantní vzhled skvěle padnou do současných interiérů a nadčasovost padne do každé místnosti a stylu.

Důležitý je také materiál výroby. Zde jde o silné desky, které jsou potaženy ochranným materiálem. Je doplněn příjemnými nožkami a úchytkami, které jsou vyrobeny z masivního dubu hickory. Příjemná bílá barva umí doplnit celkový vzhled. Korpus je rozdělen na dvě části. Otevřená disponuje třemi policemi, kam můžete uložit cokoliv, co je potřeba. Uzavřená zase má klasická dvířka. Je možné nábytek připevnit na stěnu, čímž získává stabilitu a pevnost.

Specifikace produktu:

Otevřený a uzavřený prostor
Moderní vzhled
Pevný a odolný masivní dub

Série: Denver, LED osvětlení: Ne, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Kombinace, Délka: 120 cm, Hloubka: 35 cm, Výška: 80 cm