Vitrína LI5, dub sonoma trufle/bílý lesk

Vitrína z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují... více informací »
Vitrína  LI5
4 401 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují...

Vitrína z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují atypické úchytky, které nenarušují jejich vzhled. Vitrína má 3 plná dvířka a dvířka s prosklením. Čela dvířek jsou v bílém lesku. LED osvětlení není součástí vitríny. Dodáváme v demontu. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty této kolekce se hodí do moderního interiéru a lze je použít při zařizování obývacích pokojů, jídelen či ložnic. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Vysoce kvalitní produkt lze koupit právě zde tu ve známé sekci vitríny! Prozkoumejte akční produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí!

Tento diskontní výrobek Vitrína LI5, dub sonoma trufle/bílý lesk od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady levně. Nabídka od 4 401 Kč.