Vitrína Malta W1D artisan bílá

Prosklenou vitrínu Malta W1D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Vitrína má prosklená a plná dvířka a praktický... více informací »
Vitrína Malta W1D artisan bílá
Prosklenou vitrínu Malta W1D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Vitrína má prosklená a plná dvířka a praktický...

Prosklenou vitrínu Malta W1D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Vitrína má prosklená a plná dvířka a praktický šuplík s kuličkovými plnovýsuvy. V prosklené části naleznete 2 skleněné police, za plnými dvířky prostor dělí dřevěná police. Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou bílou učiní každý pokoj jedinečným. Vitrínu vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 196

Kvalitní a velmi žádaný kus Vitrína Malta W1D artisan bílá od spolehlivého výrobce FORLIVING s.r.o. lze pořídit na našich stránkách teď opravdu levně. Nyní zakoupíte za 4 547 Kč.