NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. skříně a skříňky
  4. vitríny
  5. Vitrína SELENE 27 bílá lesk/mat

Vitrína SELENE 27 bílá lesk/mat

Unikátní a oblíbený výrobek Vitrína SELENE 27 bílá lesk/mat od výrobce Biano snadno můžete sehnat u nás nyní v akci! Nyní nakoupíte za 2 357 Kč.
Vitrína SELENE 27 bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
2 357

Tato bílá nízká vitrína Selene 27, se zasklenými poličkami, výřezy místo madel a dostatkem úložného prostoru, je ideálním řešením pro ty, kteří hledají spojení elegance, funkčnosti a moderního designu. Díky této vitríně si budete moci vytvořit svůj vlastní výstavní prostor, který bude přitahovat pozornost, ale zároveň splní i vaše potřeby úložného místa.

Dvě zasklené police vitríny poskytují elegantní možnost vystavit vaši oblíbenou sadu prvků pro stolování nebo sklenic. Vaše cennosti tak budou bezpečně chráněny před prachem a ve svém výstavním koutku budou zářit jako klenoty. Vitrína disponuje i skrytým úložným prostorem, do kterého můžete umístit například vaše oblíbené knihy nebo důležité dokumenty, které potřebujete mít stále na dosah ruky, přehledné a uspořádané.

Jeden z neobyčejných prvků této vitríny jsou výřezy, které nahrazují klasická madla. Právě tyto výřezy nejenže dodají vitríně moderní vzhled, ale také slouží jako praktické designové madlo pro pohodlné otevírání a zavírání dvířek.

Tato vitrína v sobě nese skutečnou krásu minimalismu. Její celkový design je čistý, jednoduchý a ohromující. Bílé provedení dodává vitríně svěžest a eleganci, zatímco jednoduché linie a hladké plochy vytvářejí dojem minimalistického designu. Korpus vitríny je z matného provedení a čela pak v lesklém provedení bílé.

Specifikace produktu:

Moderní design
Kvalitní zpracování
Dostatek úložného prostoru
Zasklená vitrína

Série: Selene, Hmotnost: 50 kg, LED osvětlení: Ne, Materiál: Dřevo, Sklo, Maximální nosnost: 5 kg, Maximální nosnost police: 5 kg, Povrchová úprava: Lesk, Mat, Tvar: Přímé, Typ: Uzavřené, Délka: 100 cm, Hloubka: 39 cm, Výška: 119 cm