Výklopný rošt Lussoflex Kombi P levý x cm

Výklopný lamelový rošt Lussoflex Kombi P nabízíme v rozměru 90x200 cm s levým otevíráním. Přizpůsobivý a elegantní rošt doporučujeme pro... více informací »
Výklopný rošt Lussoflex Kombi P levý x cm
Výklopný lamelový rošt Lussoflex Kombi P nabízíme v rozměru 90x200 cm s levým otevíráním. Přizpůsobivý a elegantní rošt doporučujeme pro...

Výklopný lamelový rošt Lussoflex Kombi P nabízíme v rozměru 90×200 cm s levým otevíráním. Přizpůsobivý a elegantní rošt doporučujeme pro alergiky. Postelový rošt s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Nosnost 130 kg. Pružná pouzdra člení plochu lůžka do 7 anatomických zón s možností regulace tuhosti v bederní části. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Lamely (28 ks) se díky ramenní kolébce pod tlakem ramen stlačí hlouběji, rameno se zaboří a páteř zůstává v přirozeném tvaru. Potažení dřevěných částí fólií značně usnadňuje údržbu a omezuje vytváření bakterií a plísní v posteli.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový

Tento velmi žádaný kus Výklopný rošt Lussoflex Kombi P levý x cm od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít teď ve slevě. Nabídka již od 9 003 Kč.