NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Doplňky
  3. zahradní doplňky
  4. grilování a piknik
  5. grily
  6. Zahradní gril s regulací roštu GoodHome ROOSTER

Zahradní gril s regulací roštu GoodHome ROOSTER

Zajímavý kousek Zahradní gril s regulací roštu GoodHome ROOSTER od značky s dlouholetou historií MODERNHOME je k dispozici aktuálně extra se slevou! Aktuálně v akci od 1 205 Kč.
Zahradní gril s regulací roštu

ideální na terasu, balkon či zahradu
stabilní kovová konstrukce
prostorný rošt o průměru 53 x 34 cm
možnost regulace výšky roštu
pojezdová kola zaručující snadné přemisťování
praktické polička a odkládací prostor
grilovací rožeň

Hledáte kvalitní gril, který by grilovací sezonu započal ve velkém stylu? Se zahradním grilem značky GoodHome se nemusíte bát, že se vám maso připálí. Tento praktický gril se zcela jistě stane nepostradatelným pomocníkem při každé barbecue party! Jeho flexibilita a skladnost vám umožní uspořádat „grilovačku“ téměř kdekoliv a kdykoliv. Díky praktickému tvaru a volně manevrovatelným kolečkům bez problému přesunete gril z místa na místo, i když je horký. Jednou z hlavní předností grilu je možnost pohodlné manipulace s roštem, a to díky praktickým kovovým rukojetím. Užitečnou funknci zde plní také rožeň, s jehož pomocí ušetříte prostor a práci navíc.

ROZMĚRY:

Délka:
60 cm

Šířka:
50 cm

Výška:
84 cm

Hmotnost:
6 kg

Způsob sestavení:
viz návod k použití

ROŠT:

Typ:
hranatý

Povrchová úprava:
chrom

Průměr:
53 x 34 cm

Hloubka grilovací plochy: 34 cm, Materiál grilovací plochy: Kov, Šířka grilovací plochy: 53 cm, Typ: Na dřevěné uhlí, Zahradní, Výbava: Pojízdný vozík, Zástěna proti větru, Odkládací plocha, Vyjímatelný rošt, Hloubka: 50 cm, Šířka: 60 cm, Výška: 84 cm