Závěsná lampa NIARI světlé dřevo Beliani

Přidejte si do svého domova tuto stylovou, poutavou závěsnou lampu, která okamžitě dodá každému prostoru atmosféru. Vyrobeno z... více informací »
Závěsná lampa NIARI světlé
Značka: Biano
799 Kč
Ověřit dostupnost
Přidejte si do svého domova tuto stylovou, poutavou závěsnou lampu, která okamžitě dodá každému prostoru atmosféru. Vyrobeno z...

Přidejte si do svého domova tuto stylovou, poutavou závěsnou lampu, která okamžitě dodá každému prostoru atmosféru. Vyrobeno z odolné MDF desky, která nevyžaduje častou údržbu. Otevřené stínidlo umožňuje vidět žárovku v něm umístěnou a také usnadňuje osvětlení celé místnosti.Nabídka obsahje:1x stropní lampa, Žárovka není součástí sady

Diskontní produkt Závěsná lampa NIARI světlé dřevo Beliani naleznete teď tu v populární sekci lustry a závěsná svítidla! Podívejte se na ostatní kusy z této známé kategorie za skvělou cenu. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na další kvalitní kousky značky Biano. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Závěsná lampa NIARI světlé dřevo Beliani od skvělé a známé značky Biano dostanete právě teď za výhodné peníze! Aktuálně v akci za 799 Kč.