Zrcadlo – aluminium 9

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 90 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého... více informací »
Zrcadlo - aluminium 9
5 294 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 90 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 90 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 47×57 cm až do 116×176 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadlo lze ve všech rozměrech uchytit jak svisle, tak i vodorovně. Dodáváme s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel nedodáváme bez úchytů pro zavěšení. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva stříbrná-Šedá
Velmi žádaný výrobek Zrcadlo – aluminium 9 naleznete bez obtíží tady na našich stránkách v sekci koupelnová zrcadla! Nyní pořídíte ještě další zboží z naší rubriky za výborné peníze. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Zrcadlo - aluminium 9 od společnosti FORLIVING s.r.o. pořídíte právě nyní se slevou. Cena od 5 294 Kč.