Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný stříbrný ornament 120 mm

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 52×62 cm až do 122×182 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou Akční kousek Zrcadlo s fazetou v rámu, je dostupný bez obtíží tady u nás ve známé sekci koupelnová zrcadla! Máme pro vás ještě jiné produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce vysoce kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Výjimečný kus Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný stříbrný ornament 120 mm od populární značky FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 1 898 Kč.